Fervex

O produkcie

Fervex to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w gorącej wodzie) o smaku cytrynowym.

Rozgrzewający napój łączy w sobie działanie aż trzech składników aktywnych: paracetamolu, feniraminy oraz witaminy C.

Jak działa?

Fervex to moc trzech składników aktywnych, które zwalczają nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy:

paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom: bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni

feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa1 , hamuje odruch kichania oraz łzawienie

witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia2

Na jakie objawy?

Dzięki unikalnej formule, Fervex zwalcza najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy, szybko rozgrzewa i dodatkowo wspomaga organizm3 w walce z chorobą.

Gorączka
Ból głowy
Ból gardła
Ból mięśni
Katar
Kichanie
Łzawienie

Skład i dawkowanie

Skład Fervex:

  • Paracetamol 500 mg,
  • Maleinian feniraminy 25 mg
  • Kwas askorbowy 200 mg

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat:

  • 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę

Przerwy w podawaniu dawek powinny
wynosić co najmniej 4 godziny.

FERVEX - pobierz ulotkę
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu