Fervex

Dzięki unikalnej formule, Fervex kompleksowo zwalcza najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy, szybko rozgrzewa i dodatkowo wspomaga organizm w walce z chorobą.
Packshot

Fervex, Fervex o smaku malinowym, Fervex D granulat do sporządzania roztworu doustnego. Skład: paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg oraz subst. pomocnicze: sacharoza (Fervex, Fervex o smaku malinowym); aspartam, mannitol (Fervex D). Wskazania do stosowania: doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia, stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat; Fervex D może być stosowany przez chorych na cukrzycę. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu; ciężka niewydolność wątroby lub nerek; jaskra z wąskim kątem; rozrost gruczołu krokowego z towarzyszącą retencją moczu; dzieci w wieku poniżej 15 lat; nietolerancja fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy, niedobór sacharazy-izomaltazy (Fervex, Fervex o smaku malinowym); fenyloketonuria (Fervex D). Podmiot odpowiedzialny: Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa