STRONA
GŁÓWNA

Fervex o smaku malinowym

O produkcie

Fervex o smaku malinowym to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w wodzie).

Rozgrzewający napój łączy w sobie działanie aż trzech składników aktywnych: paracetamolu, feniraminy oraz witaminy C.

Warto podkreślić, że gorący lek Fervex, jako jedyny na rynku, ma tak lubiany przez Polaków malinowy smak.

Jak działa?

Fervex o smaku malinowym to moc trzech składników aktywnych, które zwalczają nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy:

paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom: bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni

feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa1 , hamuje odruch kichania oraz łzawienie

witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia2

Na jakie objawy?

Dzięki unikalnej formule, Fervex zwalcza najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy, szybko rozgrzewa i dodatkowo wspomaga organizm3 w walce z chorobą.

Skład i dawkowanie

Skład Fervex o smaku malinowym:

  • Paracetamol 500 mg,
  • Maleinian feniraminy 25 mg
  • Kwas askorbowy 200 mg

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat:

  • 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę

Przerwy w podawaniu dawek powinny
wynosić co najmniej 4 godziny.

FERVEX o smaku malinowym - pobierz ulotkę